Pomysł na niesłodki prezent

02:16Przyjęło się, że szczególnie podczas Świąt Bożego Narodzenia obdarowuje się bliskich, szczególnie dzieci, słodkimi drobiazgami - czekoladowymi Mikołajami, lukrowanymi piernikami, ciasteczkami korzennymi. A gdyby tak zadbać o zdrowie i prawidłowe nawyki naszych milusińskich i przyzwyczaić ich do nowej tradycji - prezentów bez cukru??


Jak wiecie albo nie, Trochę Fajni nie dosładzają swoich i tak już przesłodkich córek (wyjątek stanowią lody, ale jak bez nich żyć! :D:D:D). I namawiamy do tego wszystkich Was, a jeszcze bardziej Wszystkich dziadków, pradziadków, ciocie i wujków! Dlatego po raz kolejny włączamy się do akcji Całkiem nieSŁODKI prezent organizowanej przez Szpinak robi bleee - Zuzanna Antecka.


🍫🍬🍭🍫🍬🍭🍫🍬🍭🍫🍬🍭🍫🍬🍭🍫🍬🍭🍫🍬🍭🍫🍬🍭

Kto uważa, że bez słodyczy święta się nie liczą, niech objada się do woli (oby na zdrowie!).

🍫🍬🍭🍫🍬🍭🍫🍬🍭🍫🍬🍭🍫🍬🍭🍫🍬🍭🍫🍬🍭🍫🍬🍭

Kochani obdarowujący, byłoby niemiernie miło (a czy nie o to przede wszystkim w świętach chodzi?), gdybyście mieli na uwadze nie tylko swoje przekonania, ale przede wszystkim wolę tych, którzy znają małych obdarowywanych najlepiej. Jeśli więc usłyszycie od swoich bliskich, że nie chcą obdarowywać swoich dzieci słodyczami, skonsumujcie swoje słodkie dary w innym towarzystwie, a do nich wpadnijcie z innym, niesłodkim drobiazgiem, a najlepiej z otwartym sercem i szczerym uśmiechem, to zawsze sprawdzony prezent na każdą okazję!


Wesołych świąt bez kłótni nad workiem z prezentami!

You Might Also Like

0 komentarze

Fejvorki

Fejsik

Insta

Instagram